Leírás
Az Érzésvirág kártyáit tesszük elérhetővé számodra az online munkához
Tutorial videónkból mindent megtudhatsz!
A nyomtatott Érzésvirág működése
A nyomtatott Érzésvirág úgy működik, hogy egy 18 szirmú virágon – amit a lap tetején látsz – 18 alap érzést találsz. A 18 alap érzéshez 18 színes kártya tartozik, rajtuk az érzések neveivel. Megfordítva minden érzéshez újabb 18 érzést találsz a 18 sziromban. Ezek nem igazán „al-érzések”, hanem a fő érzéshez kapcsolható, részletesebb érzések. A résztvevő általában választ egy-két fő érzést a nagy Érzésvirágról, majd a szakember a kezébe adja a kártyákat és megfordítás után a résztvevő újabb érzéseket azonosít be, fedez fel magában.
Az Érzésvirág Online működése
A fenti működést modellezzük az online térben a következő játékban. A nyomtatotthoz képest különbség az, hogy az érzések nem virágszirmokon vannak, hanem az egész kártyákat használjuk. Ennek oka, hogy könnyen olvashatók és biztonságosan kattinthatók, megérinthetők legyenek a kiválasztásnál az érzések.
A játékmeneteknek az ülésvezető nevet adhat, és később is vissza tudja nézni az ülések eredményeit, illetve újra tudja prezentálni őket, például a következő ülés elején.
Az ülésvezető előre beállíthatja, hogy egy vagy két szinten történjék az érzések választása: csak a 18 alap érzésből választhassanak a résztvevők, vagy a választott lapot „megfordítva” újabb 18-18 kapcsolódó érzés közül is kijelölhessék az őket megszólítóakat. Mindkét szinten egy vagy két érzés választható (az ülésvezető beállítása szerint), így legkevesebb egy érzéssel, legtöbb négy érzéssel érkezik a résztvevő.
Az ülésvezető maga is választhat kártyákat, vagy csak megfigyelőként irányítja a játékot. A prezentálás képernyőjén látja, hogy kik kezdték már meg a játékot névadással, és azt is, hogy kik értek már a kiválasztás végére.
Az ülés beállítását, megkezdését részletes súgó, játékleírás segíti, ami az oldalon bármikor megnyitható.
Próbáld ki, izgatottan várjuk, hogy tetszik, és kíváncsiak vagyunk a visszajelzéseidre!